Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Vitamín E


Modifikovaný vitamín E v boji proti rakovině?
Tým doc. Jiřího Neužila (donedávna Ústav molekulární genetiky AV ČR, nyní Biotechnologický ústav AV ČR) v průběhu několika posledních let ve spolupráci s australskou laboratoří zjistil, že analog vitaminu E (vitamin E sukcinát - VES, také známý jako d-alfa-tokoferyl sukcinát) velmi účinně vyvolává odumírání rakovinných buněk, přičemž je netoxický k normálním buňkám a tkáním. Tato látka v preklinických testech velmi účinně potlačuje u myší tvorbu nádorů tlustého střeva, plic, mléčné žlázy, pohrudnice či děložního čípku.

Informácie z iného zdroja  http://ods.od.nih.gov/factsheets/VitaminE-HealthProfessional/ 
 

Predáva sa synteticke takzvane Ecko, to je ale ina , len pribuzna molekula s označením Dl-alfa tocoferol. Pravé Ečko má označenie D-alfa tocoferol. V lekárniach sa predáva prevažne to takzvane Ecko, ktoré vraj môže prispievať k tomuto http://tech.ihned.cz/c1-24108860-vitaminove-doplnky-mohou-podle-vedcu-zkratit-zivot 

21st Century, E-400, 110 Softgels - Dl-alfa tocoferol
21st Century, E-400, Natural, 110 Softgels - D-alfa tocoferol

Iná vedecká štúdia testovala na ľuďoch rôzne formy E vitamínu, a vzhľadom na tlmenie rakoviny prospel najviac delta-tokoferol, naopak alfa-tokoferol neuspel.Neuvádza sa, či bola použitá prírodná, alebo syntetická molekula vitamínu.
Viac tu

Nutricology, Delta-Fraction, Tocotrienols, 50 mg, 75 Softgel

Všeobecne o E vitamíne tu

Doplnky komplex E vitamín:
Solgar, Natural Vitamin E, 400 IU, d-Alpha Tocopherol & Mixed Tocopherols, 100 Vegetarian Softgels
Healthy Origins, E-400, 400 IU, 180 Softgels

.

„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one