Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Stačí na vyliečenie z rakoviny len B17? 

Prečítal som si celé toto fórum, a zistil som, že veľa ľudí užívalo B17, ale neviem, či sa tu vôbec niekto pochválil, že ho B17 vyliečil.

Je tu jeden príspevok v tomto znení:
B17 myslim ze nepomaha (gigi, 25. 07. 2009 23:28)
zdravim vsechny,
pani uziva b 17 injekcni formu jiz 2 mesice ato 6 mg dene ma mnohocetne meta. ale zadne vysledky tam nevidim ptal sem se vysoce postavenych doktoru doc.vedcu ph.d. a oni my to zavrhli pry je to jen reklama v diskuzi jsou kladny veci otom tak nevym co si otom mam myslet prosim kdo ma vetsi skusenost o radu at si nedelame falesne nadeje dik a hodne sil vsem.

Spýtal som sa na B17 Damiana, tvorcu webky https://www.badatel.net/, odpísal toto:
Liecba rakoviny nie je iba o B17 - to je samo o sebe uplne zbytocne, aj keby sa brali najvyssie mozne davky. Su potrebne mnohe ine komponenty (najma na vynicenie parazitov a inych patogenov), imunostimulatorov a pod. Tiez je dolezite, v akom stadiu je rkovina. Niekedy moze pacient urobit maximum a aj tak je uz neskoro, proste bio-informacie v tele je taka, ze telo vypne. Je to velmi zlozite.
Na klinikach do ludi okrem B17 laduju mnohe infuzie a cca 70-100 tabliet denne. A na klinikach maju k tomu k dispozicii vysetrovacie zariadenia, podla ktorych zistia hned, ako pokracuje liecba a co treba zmenit. Naopak v domacnosti je to zlozite. Preto by mal pacient zacat, ked je jeho rakovina v pociatocnom, 2 stadiu a nikdy sa nevystavovat este dallsej chemoterapi a pod.
Na margo užívania Wobenzymu ešte napísal: Wobenzym, je slabucky a s mnohymi prisadami. Su ovela silnejsie enzymy, ktore by sa mali s B17 uzivat.
 
08.10.2017 17:58:06
cykloturistika
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one