Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Liečba rakoviny z vnútra

RaveDiet - Healing Cancer From Inside Out (léčba rakoviny zevnitř)

Toto je jeden z nejlepších dokumentů poslední doby. Ukazuje jak člověk sám může porazit rakovinu a vymanit se z farmaceutického businessu. Doufám, že pomůže mnoha lidem procitnout a vzít svúj osud do vlastních rukou.
Druhá část série RaveDiet je přímo zaměřena na správnou výživu, je však pouze anglicky a bez titulků, tak vás tímto všechny kdož jsou schopni a ochotni udělat k tomuto druhému filmu titulky ať to udělají pro ty co neumí anglicky, mnoho díků všem.

 

RaveDiet - Eating a neb co skrývá dobrá strava

Film navazuje na Healing Cancer From Inside Out, a je téměř nezbytnou součástí k předchozímu filmu, aby se člověk měl podle čeho naučit se správně jíst a opravdu si život prodloužil a ne zničil v slepé víře tradic, že toto je určitě dobré protože mi to tak říkají od malička..
 
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one