Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Ian Gawler- Nad rakovinou můžeš zvítězit


Prevence a péče: Autor knihy sa s pomocou svojej ženy Gayle z uzdravil z rakoviny v štádiu, keď mu lekári dávali dva týždne života... V roku 1981 spolu vyvinuli novátorský program pre Skupinu pomoci chorým na rakovinu v Melbourne. Založili Gawlerovu nadáciu, prostredníctvom ktorej riadia ozdravné a preventívne programy v mieste bydliska a na svojich početných cestách organizujú prednášky a semináre o prevencii, kontrole a liečení rakoviny. V neposlednom rade sa venujú aj predmetu svojho mimoriadneho záumu - meditácii.

Program Dr. I. Gawlera viedol u mnohýžch ľudí k neobvyklému spôsobu osobnej tranformácie a k uzdravieniu. Pánovi Gawlerovi bola v roku 1987 udelená Medaila Austrálie ako oceneni jeho služieb pre spoločnosť.
31.10.2010 16:17:00
cykloturistika
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one