Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Knihy o rakovine

Uvádzam tu niektoré knižné tituly, s veľmi stručným obsahom. Ak ste niektoré z nich čítali, prípadne máte dobré skúsenosti s aplikáciou ich obsahov sami na sebe alebo známych, či príbuzných, uveďte to prosím v komentároch.
Ak by ste tu chceli zverejniť nejakú knihu, ktorá stojí za pozornosť, napíšte o nej do komentárov aj s príspevkom o tom, čo vás na nej zaujalo.  

Slovenskému čitateľovi prinášame preklad knihy významných vedcov, ktorý v nej prezentujú výsledky desiatky rokov trvajúceho intenzívneho výskumu, zameraného na význam potravy v prevencii a liečbe rakoviny.

A jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci,léčitelné přírodními prostředky: Záznamy z tisíců zkušeností k blahu všeho lidstva na přání mnoha vyléčených pacientů a také na přání dobrých lékařů.

Prevence a péče: Autor knihy sa s pomocou svojej ženy Gayle z uzdravil z rakoviny v štádiu, keď mu lekári dávali dva týždne života... V roku 1981 spolu vyvinuli novátorský program pre Skupinu pomoci chorým na rakovinu v Melbourne. Založili Gawlerovu nadáciu, prostredníctvom ktorej riadia ozdravné a preventívne programy v mieste bydliska a na svojich početných cestách organizujú prednášky a semináre o prevencii, kontrole a liečení rakoviny. V neposlednom rade sa venujú aj predmetu svojho mimoriadneho záumu - meditácii.

Program Dr. I. Gawlera viedol u mnohýžch ľudí k neobvyklému spôsobu osobnej tranformácie a k uzdravieniu. Pánovi Gawlerovi bola v roku 1987 udelená Medaila Austrálie ako oceneni jeho služieb pre spoločnosť.

Doktor Oliver Gille, redaktor a autor článků a knih o zdraví, odměněný několika cenami, vám v této knize řekne vše, co potřebujete vy i vaše rodina znát, abyste si hlídali zdraví a poradí vám, jaká strava je nejzdravější, jak si naplánovat zdravý a chutný jídelníček na každý den, jaké potraviny vám pomohou chránit se před jednotlivými druhy rakoviny, ale také jak změnit životní styl abyste celkově zlepšili své zdraví.


  Dostává se vám do rukou vyjímečné poselství o naději a přání úspěšné léčby, určené všem nemocným, jejich rodinám, přátelům a všem, kterých se rakovina dotýká. Jedná se o pozvání k jinému životu, lepšímu, než jste vedli doposud. Neboť rakovina nás neodsuzuje k smrti, ale vyzývá nás, abychom si uvědomili své chyby, začali doopravdy žít, hledali nové cesty a ...uzdravily se.

Popis knihy Proti rakovine nie sme bezmocní

Podrobnejšie informácie o knihe Proti rakovine nie sme bezmocní - Ako jej predchádzať a bojovať s ňou prirodzenými prostriedkami: Rakovina je hrozná choroba, no po prečítaní tejto knihy si uvedomíte, že nie ste voči nej bezmocní... Prináša najnovšie odborné, ale zrozumiteľné informácie, jasne vysvetľuje všetko o chorobe a zároveň ponúka rady nielen ako jej predchádzať a bojovať s ňou, ale aj ako zdravo žiť. Autorom je uznávaný odborník a výskumník, ktorý sa podieľal aj na vytvorení Centra integračnej medicíny na Univerzite v Pittsburghu, kde pracuje ako profesor. Kniha vám poradí ako zlúčiť tradičné a alternatívne postupy v liečbe; ako sa správne stravovať (vrátane protirakovinovej stravy), ako minimalizovať škodliviny v životnom prostredí, ako cvičiť a využívať pohyb alebo ako zosúladiť myseľ s telom. Navyše autor pridáva výnimočné a inšpirujúce príbehy ľudí, ktorí sa nepoddali, hoci im do života vstúpila ťažká choroba, vrátane svojho osobného príbehu.
Popis knihy VYLÉČENÍ RAKOVINY (Alternativní cesty k uzdravení)

Podrobnejšie informácie o knihe VYLÉČENÍ RAKOVINY (Alternativní cesty k uzdravení): Kdybych já onemocněl rakovinou, pak bych se v žádném případě nenechal léčit ve zdejším rakovinouvém centru. Totiž jen ten nemocný má šanci na přežití, který se tomuto ústavu zdaleka vyhne, napsal prof. Charles Mathe, francouzský specialista na léčbu rakoviny. Důkaz, že vůči rakovině nejčastěji používaný léčebný prostředek - chemoterapie - může uzdravit, musí být nejprve podán, napsal prof. John Cairns z Harvardské univerzity. Jen málokterá nemoc vyvolá takové zděšení jako rakovina, jenž je v České republice druhou nejčastější příčinou úmrtí. Rovněž autor této publikace onemocněl v dětství rakovinou plic a kostí a "klasická" medicína ho po neúspěšné chemoterapii označila za nevyléčitelného a odepsaného... Světově proslulý spisovatel s praktickými zkušenostmi pacienta uvádí v této knize veškeré současné alternativní léčebné postupy, které mohou vést k vyléčení rakoviny případně i bez doprovodné chemoterapie, radioterapie či chirurgických zákroků, anebo mohou význačně přispět k vyléčení při souběžné aplikaci s uvedenými "klasickými" postupy. Nemocný totiž musí mít šanci zorientovat se v přednostech i úskalích veškerých účinných léčebných postupů, protože největší naději na uzdravení má jenom ten pacient, který uvěří v úspěch takové léčby, pro níž se sám rozhodl. V knize jsou uvedeny i kontakty na instituce a odborníky, kteří uváděné alternativní metody s úspěchem používají. A nedejme se mýlit - ony alternativní metody popsané v této knize, neaplikují jen nějací amatéři, nýbrž lékaři a vědečtí pracovníci, a výjimku nepředstavují ani univerzitní profesoři.
1
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one