Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Gersonova terapia

Re: Napíšme si.

Poslaťod Scarlet » 13 Okt 2010 20:42

Dnes som bola v jednom obchode so zdravou výživou a predavačka sa tam bavila so zákazníčkou o javorovom sirupe a sóde, tak to musí byť už dosť hit medzi ľuďmi.

Ako beriem, že MMS a laetril môžu nejak likvidovať patogény v rakovinových bunkách, ale mne sa napr. páči na Gersonovej terapii práve to, že pôsobí komplexne, dá sa použiť aj na liečenie veľa iných ochorení vrátane sklerózy multiplex, rôznych degeneratívnych ochorení a hlavne nenabúrava imunitný systém ako je to v prípade MMS - ktorý je silný oxidant, ja už som teda čítala o ňom aj veľmi negatívne skúsenosti niektorých ťažko chorých pacientov, ktorí mali práve poškodený imunitný systém. Osobne si myslím, že ten, kto už má pokročilú rakovinu a zničenú imunitu chemoterapiou a ožarovaním, dávať do seba ešte MMS ho len viac dorazí. A hlavne a to kopec ľudí zabúda, rakovina nie je len o nejakých patogénoch, ale aj o nazhromaždených toxínoch, chemikáliách, ktoré máme v sebe a na to je práve úžasná tá gersonova terapia, MMS a ani javorový sirup so sódou mi neposkytne žiadnu ochranu v podobe nejakých vitálnych látok alebo podpory organizmu v očiste od toxínov. Podľa mňa účelom terapie, ktorá rieši veci komplexne by malo byť dostať imunitný systém na takú úroveň, aby sa obnovili samoliečiace schopnosti organizmu a to nielen v prípade rakoviny, ale aj iných chorôb. Možno u niekoho stačí len likvidácia patogénov, ale myslím, že väčšina ľudí bez zásadnejšej zmeny stravy a životosprávy, ak chce dosiahnúť skutočne dlhodobé vyliečenie, sa nezaobíde. Inak tá sóda bikarbóna na vytvorenie zásadotvorného prostredia je len taký umelý prostriedok, keď to inak nejde, oveľa prirodzenejšie sú tie surové zeleninové hlavne zelené šťavy alebo šťava zo surových zemiakov. Ale samozrejme je jednoduchšie do seba hodiť lyžičku sódy bikarbóny ako si doma odšťavovať výhonky mladej pšenice alebo nejakej inej zelenolistej zeleniny. Pri oboch síce možno bude výsledok zásadotvorné prostredie, kdežto pri tom druhom riešení do seba dávam kopec vitálnych látok, enzýmov, chlorofylu, látok, ktoré ma zároveň detoxikujú. Všetci tu mali okolo mňa nedávno ťažkú chrípku, alebo neviem, čo to bolo, nejaká vírusovú pliaga a napriek tomu, že si o sebe myslím, že mám mizernú imunitu a cítím sa aj väčšinou mizerne, tak zrovna vtedy som pila veľa surových štiav aj z klíčkov a ani náznak nejakej virózy, vlastne málokedy teraz ochoriem na nejaké bežné ochorenie ako som to mávala predtým. A pritom, keď nabehnem na DMPS a šťavy, hneď sa mi zdurí pravá lymfatická uzlina z detoxu, začne mi tiecť z nosa, to mi tečie teraz skoro nonstop, takže stále vylučujem nejaké toxíny zo seba.
Inak neviem, či niekto tu skúšal enzýmy, ja som ich teda skúšala vo vysokých dávkach a nič extra som po nich nikdy necítila, ale keď si dám naraz megadávku surovej šťavy, tak to inak cítim. Ľudia si vždy všetko zjednodušujú a hľadajú rýchle návody a tak je to aj s javorovým sirupom a s tou sódou.

zdroj: http://detox.forum-zdarma.sk/viewtopic.php?p=143#p143

„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one