Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Betulin (huba Chaga)

http://en.wikipedia.org/wiki/Betulinic_acid


Betulinová kyselina je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v kôre niektorých rastlín, ale väčšina prevažne v tom, že z bielej brezy a Ber stromov. Taktiež sa zdá, výrazne v tropických mäsožravých rastlín, stromov v rodine tomel, kvitnúce dule, selfheal, Pulsatilla chinensis, jambul a rozmarín. Aj keď horľavý, nie je ani stabilné, ani zdravotné riziko, podľa Santa Cruz Biotechnology, Inc


Akcia proti rakovine


Betulinová kyselina spôsobuje bunkovú smrť cez mitochondrie selektívne v rakovinových buniek, podľa Simone Fulda v júni roku 2008 v článku "Journal Medzinárodný Mollecular vied." Normálne bunky, na druhej strane, sú odolné proti účinkom betulinová kyseliny. Existujú rôzne mechanizmy, ktoré bunka môže vyvolať apoptózu, alebo dobrovoľnú bunkovú smrť, a to prostredníctvom chemických signálov, veľa rovnakým spôsobom, že chemická vyzve môže vyvolať bunku rozdeliť. Betulinová kyseliny začne tento proces tým, mitochondrie v rakovinových bunkách, čím mu sľubný potenciál liečbu rakoviny, že podľa Fulda, by mohol byť ešte účinnejší ako chemoterapia.

Nemôžete odvodiť betulinová kyselina je jednoducho výhody požitím to. Je netoxický, však, tak závažné účinky požití nepravdepodobné. Santa Cruz Biotechnology, Inc ukazuje, že požití kyseliny betulinová nie je obvykle viac ako vypiť pohár vody na zriedenie látky vo vašom systéme, aj keď to odporúčame sa obrátiť na toxikologické centrum alebo lekára o radu. V niektorých prípadoch môže zhoršiť stav orgánov, ktoré sú už poškodené.


Účinky vonkajšieho ožiarenia


Ak je chemický dostane do očí, okamžite dôkladne vypláchnite vodou je dobre. Môže sa však objaviť pálenie, začervenanie alebo abrazívne škody, v tomto prípade kontaktujte svojho lekára. Santa Cruz Biotechnology, Inc hovorí betulinová kyselina neublíži kožu, ale to mohlo byť škodlivé, ak sa dostane do krvného obehu cez rezy a odreniny.Používajte ochranné rukavice ak sa jedná o látky v priemyselnom prostredí. Vdychovanie obvykle nebude mať škodlivé účinky, ale môže zhoršiť podmienky, ako je chronické bronchitídy.


Spaľovanie


Najnebezpečnejšie betulinová kyseliny je jeho horľavosť. Suchá forma môže tvoriť mraky, ktoré zastavili vo vzduchu exploduje a po zapálení, a to aj z malej iskry. Betulinová kyselina prach môže tiež vyvinúť elektrostatický náboj, čím sa zvyšuje potenciál pre iskier.Read more: http://www.livestrong.com/article/499381-what-is-betulinic-acid/#ixzz22VpeYrrC

Iné kontakty:

Betulin a Betulinicka kyselina, triterpenoidy, sa nachadzaju vo vrchnej brezovej kore az do 30% na vahu. Tj nejedna sa o nic drahe alebo vzacne. Betulin je alkoholorozpustny/tukorozpustny, betulinicka kyselina ciastocne aj vodorozpustna.
Vyskumy okolo zdravotnych ucinkov tychto latok(antiviralne, antimikrobialne, adaptogenicke a silne protirakovinne) su uz od rokov 1980tych a extramne uspesne. Takze by konkurovali antiviralnym(najma na HIV,, ale aj chripky a vakciny proti nim) a samozrejme by mohli nahradit jedovate chemoterapeutika. 
Napriek mnozstvo vyskumov a hromade patentov (patent v tomto pripade  je nastroj na potlacenie konkurencie, lebo ktokolvek pokusajuci sa toto vyrabat alebo predavat je okamzite sudeny za porusenie patentovych prav)
okrem Ciny, ktora je to ochotna vo velkom komukolvek predat, a Ruska, kde sa to dokonca aj predava, ale dovoz odtial nedovolia,  nikde inde na svete  ziadny vyrobok z tohoto nie je, okrem brezovych stiav s nizkymi koncentraciami betulinickej kyseliny a roznymi kozmetickymi kremami s malymi obsahmi betulinickej kyseliny.
Je to obrovske sprisahanie farmacie a medickych organizacii proti tomuto vlastne superlacnemu a velmi ucinnemu prostriedku antiviralnemu, znacne cytotoxickemu na rozne rakoviny a dokonca adaptogenu
http://www.chagatrade.ru/betulin.html 
http://en.wikipedia.org/wiki/Betulin 
http://en.wikipedia.org/wiki/Betulinic_acid  

Jedine, co je mozne dostat bezne je huba Chaga(inonotus obliquus, hrdzavec /rezatec sikmy), rastuca  ako parazitna hrca na breze, ktora ma urcity obsah betulinu a betulinickej kyseliny. To sa im nepodarilo zastavit, lebo splna vsetky kriteria potravinovych doplnkov tak ako je, sucha a pomleta na prasok a neda sa zastavit ziadnym ochrannym patentom.

 Da sa vyrobit po domacky vyluh z vrchnej bielej brezovej kory, napr 1 diel vrchnej kory a 3 diely cisteho etylalkoholu  da vyluh okolo 2.5 az  7.5% betulinu(priemer 4-5%), 
podla druhu brezy a obsahu betulinu v jej kore.
Pre istotu som si zohnal praskovu brezovu koru a skusil ten vyluh vyrobit a pouzit. 
Vyluhuje sa nielen betulin(biely prasok) ale aj taniny, takze vysledny vyluh je tmavohnedy a trpky.
 Pouzil som ho polievkovu lyzicu do pohara mlieka, okorenil skoricou a muskatovym orechom, chutilo to ako Brandy Alexander a davka betulinu v tom bola odhadom okolo 300-400 mg. 
Pre nemliecnych je tu na vyber mnozstvo inych "mliek" ako kokosove mlieko, mandlove a rozne ine orechove.
3 x denne by dalo  najmenej gram betulinu, kolko davaju zhruba do roznych lieciv na Ruskom trhu, popularne je to tam najma na ochranu pecene proti alkoholu a viralnym chorobam pecene. 
V kremoch  je na exemy a kozne rakoviny.Su aj zname brezove sampony, ktore su dnes ale povacsine chemicky odsvindlovane.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one