Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.

Prípady vyliečenia a iné.

Vybraté z fóra: http://www.lecba-rakoviny.estranky.cz/stranka/diskuze-komentare


(nezaručujem pravdivosť príspevkov)

 

Ještě chci žít (Věra, 14. 09. 2010 12:50)

Na podzim roku 2008 jsem se zapojila do diskuse na tomto webu. Hledala jsem nejen spřízněné duše potýkající se s podobnou nemocí, ale i zkušenosti s alternativními metodami. Nejvíce mne zaujala metoda léčení "Javorovým sirupem a sodou", kterou jsem sama s úspěchem vyzkoušela a o níž mi i několik lidí napsalo. Rekonvalescenci a hojení spálenin jsem si již ordinovala sama. To, že na tento web dnes píšu, dokazuje, že stále žiju. A nejen to, jsem zdravá a cítím se lépe než dříve. Protože mi diskuse na tomto webu moc pomohla, chci nyní pomoci hledajícím jako jsem byla já před dvěma lety pochopit nemoc a získat sílu poprat se s ní. Své zkušenosti jsem sepsala do brožury "Ještě chci žít", kterou jsem vydala vlastním nákladem. Popisuji tam nejen možné příčiny a souvislosti, které jsem se od lékaře nedověděla, ale i možnosti léčby. Vše, o čem tam píšu jsem sama vyzkoušela a informace mám podložené z různých zdrojů, které v ní rovněž uvádím. Nejsem zdravotník, proto pokud uznáte za vhodné, konzultujte mé rady s lékařem. Máte-li zájem, napište mi na mail zdrava.kava.caj@gmail.com a já Vám ji na dobírku zašlu. Cena 89Kč + poštovné 50Kč

 

Úspěch v léčbě rakoviny. (Batles, 13. 04. 2010 18:57)

Mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:
10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).
Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.
Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)
Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu i hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)
Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
Včera byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a dnešní výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal tu jejich slavnou chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější.
Všechny prostředky týkající se MMS a knihy si kupuji na www.czchem.cz
Snad moje zkušenost pomůže někomu dalšímu.
Přeji všem báječné dny.

Tento pán nie je chorý, ale zato je dobrodinec:
Pecky (Jana, 08. 03. 2010 11:59)
Mám tu spoustu letošních pecek z meruněk, švestek a broskví. Kdybyste někdo měli zájem, napište. Pecky dám zdarma, jen byste museli zaplatit poštovné nebo si přijet. Jsem z Třebíče. Kontakt: jana.trebic@seznam.cz
 

moje zkušenost s léčbou tekuté rakoviny (no name, 09. 12. 2009 16:37)

TEPELNĚ ŠOKOVANÉ PROTEINY jsou předmětem výzkumu boje s touhle hydrou prý už 30 let(tuším,že existují i v materiální podobě,ale nemluví se o nich,neb by je pro jejich cenu nezaplatila žádná pojišťovna),vznikají při určité zátěži,např při běhu,velmi pravděpodobně v momentě kdy se dotyčný začne potit,a také,a to je pro většinu lidí daleko přijatelnější,při zátěži tepelné,což je případ saun,lépe infra,ta násobně více umí detoxikovat a není v ní jak na nádraží,což je u snížené imunity podstatné. Dále saunění vede k acidobazické rovnováze,což klas. med. rovněž z naprosto nepochopitelných důvodů pomíjí.PH krve zdravého člověka je 7,4,u nemocných nejrůznějšími itidami(gastritida,artritida),ale též rakovinami,je nižší,rak má evidentně rád kyselé prostředí,onko pacienti mají pH slin 4,5 až 5,4,zdraví 6,5 až 7,4,dlouhodobě umírající až 2.Překyselaní org. je dáno přílišným pojídáním sladkého,moučného,masa,či jejich kombinací.A malým množstvím alkalizující zeleniny a ovoce obsahující enzymy - katalyzátory
metabolismu buněk(toxiny ven - živiny dovnitř).
Ne každé ovoce a zelenina odkyseluje.Nejvíc z běžných alkalizují okurky,ředkve,ředkvičky,rajčata,mrkev...ovšem že jen syrové.
O kyselosti či rovnováze se můžete přesvědčit lakmusovými papírky na moč(koupíte je v lékárnách),vztah mezi pH krve a moči je přímo úměrný - máte-li pH moči 7,je předpoklad,že krve je zhruba stejný.
Dále u raka je nezbytné se vyhýbat kancerogenním přísadám E250 -dusitan sodný je v paštikách,uzeninách,E211 - je např.v 9 z 10 hořčic,E 621 atd.,dále je ve studiích prokázáno,že mléčné výrobky podporují nádorové bujení. Je nutno rozlišovat tzv. zdravé od těch,kteří už hasí požár,tam tyto zdánlivě neškodné příměsi a mlíko působí jako lití oleje či benzínu do ohně.
Infra saunu si můžete za pár tisícovek sešroubovat z palubek,i. zářič stačí trubicový za pár stovek z Bauhausů,jen je nutno nevystavovat vlasy přímo onomu záření a je lépe si k tomu omotat hlavu ručníkem,jinak budou vaše vlasy vypadat jak po chemoterapii.
Takže to shrnu.Rak je láska v nesprávné rovině,nejlepší léčba vedoucí k vyléčení je naučit se mít rád druhé lidi,což je ve zdejším satanském prostředí v této polodémonické rozvojové civilizaci pro většinu nás,zdá se, nemožné. Pak nám tedy zbývají
tyto technické znalosti - jejich uvedení do své praxe. Ještě jsem neuvedl,že tyto TEP. ŠOK. PROTEINY mocně stimulují IMUNITNÍ SYSTÉM a možná to je ten důvod,že se před nimi rak klepe.
Po půl roce chemy byly výsledky v léčbě nula,pochopil jsem,že ona sama o sobě není ani náhodou všemocná a začal jsem se zaobírat tím,co dělám špatně,výsledky se dostavily a to naprosto impozantní,např. za 9 dní intenzivní tvorby tšp -2x denně po 4 dcl potu v i sauně za využití 3 denní diety -pití džusů a vody,pokles paraproteinu(ukazuje na přítomnost nádoru)
z 13 na 6 - neuvěřitelné - a bez zbytkového působení chemie.www.metabolicketypy.com/vlasy_5.htm
 

doplnění (no name, 25. 02. 2010 03:22)

Geny jsou blokovány toxiny a jejich činnost je podmíněna i živinami - z toho plyne nutnost detoxikace a zásobování těla živinami - tj. živým jídlem,tj.takovým,které neprošlo oněmi uváděnými 47 st. Celsia,obavy z fungicidů,pesticidů atd. jsou na místě,ale pozitiva převažují. Jídlo jako lék či jed,nebo škodlivina.
Shrnu ještě jednou,co umí za divy saunování. Je to asi 5 faktorů,z nichž každý je mimořádný a jejichž synergický efekt je šokující.

1)mocně stimuluje IMUNITNÍ SYSTÉM,proti tomu jsou hlívy ústřičné či imunoglukany slabé čajíčky dobré tak pro začátek(Hippokrates říkával s nadsázkou:
"Nemoci neexistují,jsou jen více či méně odlolní jedinci".)
Dnes se H. v hrobě obrací nad tím,kam se lidé a medicína nechali zatáhnout farmaceutickými koncerny,které,jak si myslí optimisté,nemají zájem vyléčit,ale jen a jen tzv.léčit. Pravda je mnohem více deprimující,náckové od chemie dnes nepotřebují koncentrační tábory ve fyzické podobě,mají je rozesety po celé planetce dík nehippokratovským jedincům(se slabou intuicí),ať už novodobým knězům v bílých pláštích,či pacientům,skoro se stydím,že mi trvalo několik měsíců než jsem pochopil,že vyléčit se může jedině člověk sám,když vyřeší úkol,lékař by měl být tak trochu jasnovidec,který je schopný uzřít důvod,proč dotyčná osoba ztrácí moc i nad svým tělem,a nasměrovat,pobídnout nemocného,aby se pokusil odstranit příčinu své nemoci,k tomu hmota(včetně tepla způsobujícího pocení) musí být jen pomůckou,která někdy má,jde-li o dobrý úmysl,překvapující účinek,

2)mohutně DETOXIKUJE tělo,3 až 5x lépe infra sauna oproti klasické

3)nastoluje ACIDOBAZICKOU ROVNOVÁHU pH krve zdravého
je 7,4,není-li,musí se s tím organismus vyrovnávat,což vede k tvorbě sloučenin, pak ale chybí prvky pro běžný chod těla,
dojde-li k odkyselení,změní to chutě na urč. potraviny,či lépe otraviny,po několika sauněních jsem ztratil chuť na sladké - to vedlo k dalšímu odkyselení a přiblížení se oné pro zdravý org. nezbytné rovnováze. Acidobazické nerovnováze předchází nerovnováha metafyzická - když bytost neprochází oním vývojem(pociťuje nespokojenost se sebou samým(mylně to považuje za nespokojenost se svým okolím)). J.Constantine by řekl majitelům farmaceutických koncernů:"Táhněte odkud jste přišli, porušujete rovnováhu,hybridi".Když ale lidé stále věří v zázračný medikament,to se jim to potom vládne.

4)HYPERTERMIE - teplota někde mezi 42 až 43 st. C
ničí rakovinné buňky,které nemají takovou odolnost jako zdravé,ty pak odchází s oním potem,ale též velmi důležitý je stav tlustého střeva,Gershon si všiml,že buňky střevní připomínají b. mozkové,narozdíl od lichvářů z Danone si myslel,že ve střevě je 90% imunity.

5)Umí to OPRAVOVAT POŠKOZENOU BUNĚČNOU STRUKTURU,vypadá to ale,že jádro - geny ne,to by to bylo hodně jednoduché,geny si každý musí opravit sám,svými pozitivními emocemi,myšlenkami,příp. činy.
Nicméně to znamená,že raka lze zahnat do kouta a i když tam bude čekat na další chybu hostitele,je tu čas na vyléčení se.
 

Nasledujúci príspevok poukazuje na to, že sa neoplatí spoliehať sa na včasnú diagnózu rakoviny, kedy už mnohokrát ani tie najúčinnejšie metódy nestihnú pomôcť. Preto je najlepšia prevencia, zdravá strava s portavinami obsahujúcimy B17 a  pozitívna, pokojná myseľ...

Prosím poraďte (Ilona, , 05. 09. 2009 00:08)

Dobrý den,
strašně prosím o kontakt na někoho kdo má vlastní zkušenost + výsledky s léčbou pana doktora Jurkoviče. Nikdo si nedokáže představit co prožívá rodina,které sdělí doktoři zprávu,že milovanému členu rodiny se nedá už jakkoliv pomoci.Před dvěmi dny nám toto sdělili o našem tatínkovi 56 let.Jsem jeho 26.letá dcera a neskutečně trpíme spolu s mou mladší sestrou a maminkou.Tatínka léčil p."Dr" Hulec v UL 10 let!!!! na "podrážděný žaludek" pro jeho permanentní bolesti.Medikace RANISAN...pro zklidnění stěn žaludku!!!!Ještě před dvěmi měsíci ho posílal do práce s tím -že si snad bolesti musí vsugerovávat a dal mu prášky na nervy.Nyní po dlouho vynucené operaci tatínkovi sdělili diagnózu: rakovina slinivky s metastázami v celém břiše.Je to pro nás jak šílený sen, z kterého se chceme probudit. V takovém případě děkujete za jakoukoliv naději.Stále tomu nevěříme, připomínám, neměli jsme nikdo!, nikdo včetně lékařů ani tušení!!!!! (CT ukízalo jen zvětšení slinivky bez metastáz).Prosím, kdo to čtete, máte pozitivní zkušenost s léčbou Mudr.Jurkoviče a chápete naše utrpení...napište mi na Vás kontakt ať máme sebemenší naději na prodloužení života našeho tatínka. Mnohokrát děkuji za vše,Ilona. grisovai@seznam.cz
 

Zázračný balíček... (Michal, 28. 06. 2009 10:18)

Nechci se zde nikterak dohadovat, jen bych chtěl osobní zkušeností vyvrátit níže zmíněnou tezi, že "placené balíčky jsou ztrátou času". Nevím, zda Standa myslel nějaké šarlatánské "all in one zázračné" balíčky či třeba metodu trispinu a chemotripsinu či metabolickou léčbu. Já osobně jsem k léčbe maligního karcinomu plic použil léčebnou metodu s využitím laetrilu (Krebs) a výživových šťáv breuss (Biota Breuss). Z maligního nádoru se stal po 2 měsících benigní a nízce diferencované meta v mediastinu zmizely zcela.

Určitě není jen jedna použitelná metoda a je jich více, nicméně prosím o neodsuzování léčebných postupů, které jsou účinné spolu s jinými látkami.

Pro člověka, který se dozvěděl zdrcující diagnózu (i pro jeho rodinu) může být vaše "ztráta času" převedena do "ztráty života".

PS: Pokud jste to myslel jako "zázračná kapsle léčící rakovinu", tak s vámi souhlasím.
 

O surovej strave (Lubica, 02. 03. 2009 08:07)

Surova strava vyliecila mnohych z rakoviny aj z inych civilizacnych chorob. Aj mojho manzela. Urcite by pomohla aj vam. V liecbe i v prevencii. Pozrite si:
http://zdravy.dobrodruh.net/ziva-strava-2
 

šťáva z mladého ječmene (Věra, 25. 02. 2009 18:04)

Milado, jsem ráda, že zdraví zvítězilo. Draho, jak dopadla operace? Dlouho jsem na těchto stránkách nebyla, ale nyní se musím podělit o svoji úžasnou zkušenost. Po podzimní prodělané chemoterapii a radioterapii byl zničen rakovinný nádor. Zároveň jsem užívala wobenzym, vitamíny a aloe vera na pročištění. Vyzkoušela jsem i sodu s javorovým sirupem. Domnívám se, že ta mi pomohla nejvíc, protože nádor zmizel a paní primářka mi dokonce ubrala počet ozařování, což prý nikdy nedělá. Nicméně jsem i po ukončení léčby stále bojovala s únavou, s pozůstatky spálenin a ekzémem, zřejmě po chemo. Snažila jsem se zapojit do běžného denního rytmu, ale únava a další nepříjemnosti byly mnohdy silnější. Až jsem se náhodou setkala s produkty s Green Ways. Řekla jsem si, že to vyzkouším, že mi to nemůže ublížit. Již po týdnu pravidelného užívání jsem v sobě opět cítila ztracenou energii. Dnes je to zhruba měsíc, co pravidelně piji výtažek z mladého ječmene a jím chlorellu. Cítím se výtečně. Zastanu nejen domácí, ale i všechny pracovní povinnosti a opět si užívám i radostí života. Spáleniny se dozahojily a ekzém zmizel. I bez přísné diety, kterou mi naordinovala paní doktorka z kožního a kterou jsem odmítla dodržovat. Díky těmto produktům jsem dostala i některé odpovědi na mé otázky "proč?". Ale to je na mnohem delší povídání. Máte-li někdo zájem, napište, ráda se o svoje zkušenosti podělím. vera.ovecka@centrum.cz
 

Pro PAVLINU (Ales P. Krivanek, 11. 02. 2009 21:38)

Pavlino, ja jsem mel agresivni nador stitne zlazy poprve ve 20 letech, vas lekar tedy nema pravdu. Nyni mi bude 48 ale beru udrzovaci davku B17 500mg denne plus 6 az 8 tablet Wobenzymu a 3 tablety B15. Pro lecbu je vhodna pouze IV forma B17 plus dalsi preparaty podle protokolu lecby ktery muzete najit na nove vytvorenych strankach laetrile.cz Pro vice informaci mi muzete napsat. S pozdravem Ales P. Krivanek
 

Pro Věru i ostatní (soda a jav. sirup) (Milada , 11. 01. 2009 17:45)

Díky za odpověď Věro. 8.1.jsem byla po roce také opět šťastná, protože vyoperovaný nádor byl prý NEZHOUBNÝ. Dle vyjádření ošetřujícího lékaře to buď nebyl nádor, nebo skutečně pomohla soda a jav.sirup. Nic jiného jsem v té době totiž nebrala.V dubnu jdu na další kontrolu a tak si pro jistotu svou léčbu zopakuji.(6 dní beru 2 lžičky denně a 6 dní pauza a to 4x.) Nevím jak kontrola dopadne, ale každopádně budu teď celé 3 měsíce žít klidněji. Přeji všem co nejvíc alespoň takovýchto šťastných okamžiků.
 

Pro Drahu (Věra, 03. 01. 2009 09:37)

Měla jsem karcinom konečníku. Držím Vám palce, aby i Vám celková kontrola dopadla dobře. Doporučuji červenou řepu, protože v mém okolí pomohla několika nemocným s nádory v různých částech těla k úplnému uzdravení. Já jsem ještě experimentovala s javorovým sirupem :).
 

Pro Romanu (Jana, 30. 11. 2008 23:10)

Milá paní Romano, nejprve uvádím svůj email...tryzi@seznam.cz... abyste me mohla kdykoli kontaktovat i jinou formou, nez jsou tyto stranky. Děkuju Vám za podporu a ocenění, Víťa byl nadšený z toho, že může něco podobného tvořit a vyloženě tím žil.
vím jak těžko se Vám s každým ránem vstává do nového dne a dalšího boje a chtěla bych Vám pomoci jak jen budu moc. Co se B17 týče, tak my s Víťou jsme o ní uvažovali již před rokem touto dobou, kdy se nemoc vrátila, tehdy jsme se však ještě nechali zvyklat pochybnostmi a upnuli jsme se na klasickou léčbu, která, jak víme, nezabrala. Pro intravenézní aplikaci B17 se víťa rozhodl až v červnu, a to už jsme příliš dávek nestihli...proto neváhejte. Podle všech informací, kterých jsme se dopídili nemyslím, že by byl problém ohledně kombinace B17 s dalšími alternativními postupy. Rozhodně ale zkuste kontaktovat pana Křivánka, který pobývá v USA a zajišťuje distribuci B17 českým pacientům.... ales@ravenstein-germany.com
eventuelně napište i panu doktoru Erbenovi... mudr.erben@seznam.cz
Oba Vám určitě poskytnou spoustu informací a rad.
Jinak Víťa snášel léčbu dobře, jen kýženého výsledku se bohužel nedočkal. Přeju moc moc sil a pozdravujte pana Romana. Zdraví Jana
 

Prosba pro Janu (Romana, 30. 11. 2008 20:06)

Jano, dostala jsem se na tyto stránky bohužel až poté, co Váš přítel odešel. Celé jsem je pročetla a myslím, že Víťa je jeden z těch, co nežil nadarmo. Desítky, ne-li stovky lidí, kteří bojují svůj boj, nacházejí sílu právě tady, kdy muž, který balancuje na hraně stále věří, bojuje a "drží glanc". Ten "můj" muž ještě bojuje. A já se mu snažím pomoci, tak jak dokážu. Stejně, jako jistě Vy. Roman se léčí se sarkomem 6 let, vloni amputace, opět obrovská recidiva. Od léta se léčí metodou MUDr. Jurkoviče, tedy devitalizace nádoru snížením činnosti štítné žlázy pomocí tripsinu, chemotripsinu a carbimazolu. Růst nádoru se možná zpomalil, rozhodně však nezastavil. Začínáme aplikovat injekce iscadoru a uvažujeme o B 17. Vůbec samozřejmě nevíme (není s kým se poradit), jestli je možné tohle všechno kombinovat. Začínáme propadat panice a tak jsme toho schopni, nevím ovšem, jestli to manželovo tělo může zvládnout, jestli to nepřeháníme a víc neublížíme, než pomůžeme. Jak říkám, není s kým se poradit. Proto prosíme i Vás o názor. Vím, že Víťa tohle všechno zkusil a taky vím, že to nepomohlo. Byla jste ale s ním a víte, jak to probíhalo. Vím, jak bolestné pro Vás musí být se k tomu vracet, ale jestli mohu o radu prosit, dělám to. Děkujeme. Romana a Roman

 


 
06.10.2017 22:56:59
cykloturistika
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one