Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Vitamín E


Modifikovaný vitamín E v boji proti rakovině?
Tým doc. Jiřího Neužila (donedávna Ústav molekulární genetiky AV ČR, nyní Biotechnologický ústav AV ČR) v průběhu několika posledních let ve spolupráci s australskou laboratoří zjistil, že analog vitaminu E (vitamin E sukcinát - VES, také známý jako d-alfa-tokoferyl sukcinát) velmi účinně vyvolává odumírání rakovinných buněk, přičemž je netoxický k normálním buňkám a tkáním. Tato látka v preklinických testech velmi účinně potlačuje u myší tvorbu nádorů tlustého střeva, plic, mléčné žlázy, pohrudnice či děložního čípku.

Informácie z iného zdroja  http://ods.od.nih.gov/factsheets/VitaminE-HealthProfessional/ 
 

Predáva sa synteticke takzvane Ecko, to je ale ina , len pribuzna molekula s označením Dl-alfa tocoferol. Pravé Ečko má označenie D-alfa tocoferol. V lekárniach sa predáva prevažne to takzvane Ecko, ktoré vraj môže prispievať k tomuto http://tech.ihned.cz/c1-24108860-vitaminove-doplnky-mohou-podle-vedcu-zkratit-zivot 

21st Century, E-400, 110 Softgels - Dl-alfa tocoferol
21st Century, E-400, Natural, 110 Softgels - D-alfa tocoferol

Iná vedecká štúdia testovala na ľuďoch rôzne formy E vitamínu, a vzhľadom na tlmenie rakoviny prospel najviac delta-tokoferol, naopak alfa-tokoferol neuspel.Neuvádza sa, či bola použitá prírodná, alebo syntetická molekula vitamínu.
Viac tu

Nutricology, Delta-Fraction, Tocotrienols, 50 mg, 75 Softgel

Všeobecne o E vitamíne tu

Doplnky komplex E vitamín:
Solgar, Natural Vitamin E, 400 IU, d-Alpha Tocopherol & Mixed Tocopherols, 100 Vegetarian Softgels
Healthy Origins, E-400, 400 IU, 180 Softgels

.

„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one