Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!
Vitamín C

S vitamínem C proti rakovině

Možné léčivé účinky vitamínu C v boji proti rakovině sahají do 70. let minulého století. Vědci Pauling s Cameronem v r.1976 zahájili vyšetření pacientů z rakovinou. Výsledky prokázaly, že podávání vysokých dávek vitamínu C zvyšuje naději přežití pacientů s rakovinou. Tuto teorii potvrdili i japonští vědci Morishige a Murat v r.1978. V současnosti se však od této terapie ustoupilo. Důvodem bylo, že vitamín C nepřináší velké zisky farmaceutickým firmám a také fakt, že není 100% úspěšný při vyléčení osob onkologicky nemocných, a to ani v případě, že by nemocní dostali dávku 250 gramů vit. C denně.

Faktem však zůstává, že nedostatek vitamínu C je spojovaný se zvýšeným výskytem rakoviny, zvlášť nádorů žaludku a tlustého střeva. Přesto někteří smělí lékaři a vědci svůj boj s lékařskou lobby nevzdávají a pokračují v dalších výzkumech. Vědci Národního onkologického institutu USA prokázali, že vitamín C snižuje riziko rakoviny o 50%. A to je pro onkologicky nemocné pacienty veliká naděje do budoucna.

Rakovinu liečia vitamínom C už aj na Slovensku a v Česku, výsledky sú vraj veľmi povzbudivé

O koncentrovanom vitamíne C sme na stránkach magazínu Diva.sk už pred niekoľkými týždňami písali a teraz sa k tejto možnosti liečby vrátime výlučne z pohľadu onkologického pacienta. Už v predošlom článku sme informovali, že infúzne podávaný koncentrovaný vitamín C môže mať podľa odborníkov veľmi pozitívne účinky pri onkologickej liečbe. V Česku i na Slovensku už prvé kliniky využívajú vitamín aj pri liečbe rakoviny.
POKRAČOVANIE TU

 

MUDr. Ester Točíková: Nové skúsenosti s infúznou terapiou vysokodávkovaným vitamínom C na Slovensku


Pani doktorka, máte súkromnú neurologickú ambulanciu, pomáhate pacientom s bolesťami rôzneho druhu. Bolesť je podmienená rozličnými príčinami, a preto to si vyžaduje aj rôznorodé prístupy liečby. Čo všetko vo svojej praxi používate a s čím novým ste sa stretli v poslednej dobe, čo by Vám v liečbe bolesti pomáhalo? POKRAČOVANIE TU
..
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one