Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Vírus a rakovina

16 žien, ktoré pracovali v istej austrálskej televízii dostalo rakovinu prsníka. Prečo? Čo ju spôsobilo? Táto udalosť podnietila vedcov znovu otvoriť túto pálčivú tému, pretože táto skupinka žien by mohla byť kľúčom k ochoreniu, ktoré ročne zabije pol milióna ľudí. Už dávnejšie sa vie, že rakovina nie je votrelec zvonka. Je ňou niektorá z našich buniek, ktorá "sa pokazila". Niečo poškodilo jej DNA. Odmieta však zahynúť a tak vytvára celú armádu zmutovaných klonov. Tiež sa vie, že v tele každého z nás vznikajú drobné nádory, no našťastie len niektoré prepuknú do rakoviny. No niektorí vedci sa domnievajú, že až 90 percent rakoviny spôsobuje infekcia a vírusy. Zreteľné je to najmä pri rakovine krčka maternice. Spôsobuje však nejaký vírus aj rakovinu prsníka? Túto a mnohé ďalšie otázky si kladie tím vedcov po celom svete... Niektoré zaujímavé odpovede nájdete aj austrálskom dokumentárnom filme Nákazlivá rakovina. http://www.stv.sk/relacieaz/dvojka/nakazliva-rakovina/


http://en.wikipedia.org/wiki/Mouse_mammary_tumor_virus
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one