Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!
Nedávný výzkum papáji melounové odhalil protirakovinné účinky na velké množství nádorů.

 

 

 
Vědci z University of Florida a jejich japonští kolegové používáním extraktu, který získali ze sušených listů papáji (Carica papaya), objevili jeho vliv na různé druhy rakoviny, včetně karcinomu děložního krčku, rakoviny prsu, jater, plic a slinivky.
Výsledky výzkumu byly publikovány v Journal of Ethnopharmacology. Byla prozkoumána řada testovacích mechanismů k odzkoušení a porozumění, jak nejlépe využít účinků papáji. Jeden doporučovaný mechanismus tkví v tom, že papájový extrakt přivodí buňkám smrt. Také se ukázalo, že extrakt z papájových listů lze využít k podpoře produkce cytokines typu Th1, k signalizaci klíčových buněčných molekul. Zároveň také k mechanismu, který se může účinně osvědčit u některých onemocněních imunity, jako například u zánětů, autoimunní choroby a některých druhů rakoviny.
Tým vědců vytvořil čaj ze sušených papájových listů a odhalil jeho působení na 10 různých typů kultur rakovinných buněk.  U čtyř různých úrovní síly extraktu z papájového listí byl po 24 hodinách měřen a posuzován jeho účinek. Zjistilo se, že papája zpomaluje růst nádorů ve všech testovaných kulturách. Tato skutečnost je dobrým začátkem, po kterém ale bude nutné absolvovat další kroky a opakovat poznatky ve studiích účinků na lidi a zvířata.
 
 
Soft Drinks International, 2010, č. 5, s. 23 ISSN 1367 8302
Papaya and cancer

Najobsiahlejšia sránka na túto tému: http://www.pawpawresearch.com/
Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one