Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!
Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.

Úspěch v léčbě rakoviny. (Batles, 13. 04. 2010 18:57)

Mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:
10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).
Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.
Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)
Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu i hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)
Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
Včera byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a dnešní výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal tu jejich slavnou chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější.
Všechny prostředky týkající se MMS a knihy si kupuji na www.czchem.cz
Snad moje zkušenost pomůže někomu dalšímu.
Přeji všem báječné dny.

MMS1 a MMS2, utok lekarkej komunity SK a CZ. (názor RNG)

Reagujem na tento prispevok  utoku na chloraty:

"zachytila som v poslednej dobe v novinach aj na internete varovanie statnych inspekcii ohladom "vsemocneho lieku" MMS (miracle mineral supplement)

ceska : http://www.szpi.gov.cz/docDetail.aspx?docid=1026042&nid=11728&hl

http://www.vitalia.cz/aktuality/pry-leci-rakovinu-misto-toho-muze-popalit-jicen/

slovenske : http://www.pluska.sk/zdravie/preparat-mms-neuzivajte.html

http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/stanovisko_MMS.pdf


stavim sa ,ze tu ihned fanusikovia napisu ako je to cele podvod.."


Nuz ja sice nie som "fanusik", ale mam svoje nazory, ktore sa tu pokusim vyjadrit:

Dobre Slovenske prislovie: "trafena hus zagaga" je dobry popis tych clankov, kde sice uvadzaju bezohladnu reklamu predajcov, ktori predavaju chemikaliu nepatriacu medzi povolene potravinove doplnky, ale to nie je hlavny dovod, pre co lekarske autority organizovanej mediciny chcu zamedzit pristup ludi ku nim, lebo tieto chemikalie sa pouzivali na dezinfekciu nemocnic, pitnej vody , bazenov a sprch s pozehnanim organizovanej mediciny skoro 100 rokov, ale ked sa uviedli ako silny liecivy prostriedok, ktory by mohol vazne ohrozit odbyt mnohych drahych patentovanych medicin, no tak to zase nie bez boja!

Treba to rychlo nejak ociernit a zakazat, skor nez to napacha financne skody organizovanej medicine.

Ja sice netvrdim , ze je to zazrak, ako nezodpovedni predajcovia, ale definitivne je to na mnohe veci ucinne aj vnutorne, to je dokazane uz na najmenej 350 000 ludoch co to dosial pouzili podla poslednych sprav, co sa mi dostali do ruk(minulorocne, uz hodne stare)

A nie je to latka uplne cudzia pre telo, lebo v tele najdes miniaturne mnozstva kyseliny chlornej, a naviac chlornan vapenaty sa pouziva do bazenov,. sprch a pitnej vody, tj cez kozu prestupovala tato mala molekula do tela a nevyvolala ziadne problemy,,aspon dosial, pokial, sa pouzivala na dezinfekciu nikto o nicom podobnom nepisal.

Ale ked sa z nej stala konkurencia farmaceutikam, tak to nemozno pripustit, treba na to zautocit na celej ciare, bez vyhodnotenie, ci su tie tvrdenia zalozene na faktoch alebo nie.Takze miesto prieskumu, co to v tele robi a vyuzitia v zdravotnictve, to treba urychlene potlacit.

A globalne, nie len na urovni jednotlivych statov.

Proste nic take, co by mohlo ohrozit farmaciu alebo financne zaujmy organizovanej mediciny a poistovni sa nesmie pripustit a treba pouzit aj zakonodarstvo a  skorumpovanych politikov, aby sa to od zakladu potlacilo.

Neznalost autora clanku, ze sa ma aktivovany tekuty chloritan davat do kapsul je trestuhodna.

Aktivovany chloritan ma zivotnost len niekolko minut.

Chlornan vapenaty("MMS2", calcium hypochlorite,, Ca(ClO)2), tiez nazyvany v mojom, detstve chlorove vapno sa lopatami hadzalo do bazenov, inac by sa roznasali hrozne epidemie v tej polievke ludi v spinavych bazenoch v minulosti. Ku koncu tyzdna bola voda uplne kalna a ako decka sme sa jej nachlipali pri blazneni sa a potapani plno. Bez nasledkov, napodiv.

Nakoniec to potvrdzuje az MSDS(data na vlastnosti a zdravotnu skodlivost) na tento material, kde uvadzaju skodlivu davku(z vyskumu na potkanoch az 1300 mg na kg vahy, pricom ucinna davka na 70 kg osobu je 3x200 mg, tj velmi daleko od skodlivej).

Nakoniec statisice ludi co to uz dosial pouzili v tejto davke mali nanajvys pociatocne zaludocne potiaze(herxheimerova uhynova reakcia na toxiny uvolnene zo znicenych mikrobov),

inac by to nas "velky ochranny pes" federalna organizacia FDA z US trhu davno vylucila.

Ale v USA na to musia mat aj nielen teoriu skodlivosti, ale dokaz, a to tu zrejme podla uvedenej MSDS nemoze byt, lebo do MSDS prispievaju aj oficialne lekarske a hygienicke data.Pozri:

www.apwinc.com

Neviem ako daleko pojde FDA v tomto, zatial sa len vyhraza a vydala viacerym vyrobcom a distributorom svoje uzavery, a kedze je to prilis nebezpecny protivnik, asi sa tym viacmenej zakonci v USA predaj MMS a budeme to musiet objednavat "pokutne" zo zahranicia. Idu volby a toto vsetko sa moze dost skoro zmenit, ludi sa neda vodit donekonecna za nos, ako si to niektori z "novej slachty" namyslaju.
O originalnej  z FDA sprave som zatial nasiel len tuto, kde sa snazia opisat tie chloraty ako nebezpecne priemyselne chemikalie, hoci davky(MSDS)nie su ani zdaleka v oblasti nebezpecnych opre zdravie a uvadzaju tam niekolko ludi, ktorych Herxheimerovu uhynovu reakciu uvadzaju ako ze "skodu" na organizme.
http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/PressAnnouncements/ucm220747.htm

wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement

Z deníku P.M.

V polovině května 2010 mi byla diagnostikována rakovina prostaty. Hodnota PSA 87 indikovala pokročilé stádium nemoci, ale všechna potřebná vyšetření  probíhala  na můj vkus velmi pomalu a byla uzavřena až počátkem července. Celou tu dobu jsem byl tímto zjištěním silně stresován zvláště proto, že lékaři mi celou dobu  neodpovídali na jakoukoliv otázku, zejména pak ohledně prognózy možného dalšího vývoje nemoci. Závěrečný rezultát urologa který jsem vyslechl byl : je to velké, vyléčit se to nedá, jen udržovat za pomoci hormonální léčby, která by měla vést ke zmenšení nádoru, a prostřednictvím následné radioterapie. Její začátek urolog  promptně naplánoval na polovinu září.

V této, pro mne nesmírně těžké době, se jakoby zázrakem ozvali naši slovenští přátelé a když je moje žena informovala o mém zdravotním stavu , navrhli mi možnost léčby u jejich známého léčitele, který je m.j. držitelem vědecké hodnosti v oblasti technickych věd. A musím říci , že  tento člověk mi rozsvítil  světlo na konci černého tunelu a vrátil mne do života. Okamžitě jsme přistoupili k léčbě pomocí MMS1 a MMS 2. Tady musím konstatovat, že jak v ČR tak v SR i jinde ve světě zahájily farmaceutické loby proti těmto přípravkům  nepřátelskou kampaň. Faktem však je, že  jimi uváděné negativní důsledky  se u mne nijak neprojevily i když jsem užíval těchto přípravků poměrně vysoké dávky. Zato dosažené výsledky jsou – jak to dále podrobněji rozvedu – vynikající.

Zahájili jsme tedy, a musím říci že společně s léčitelem, třítýdenní kůru podle receptury  uvedené v příručce pro používání tohoto minerálního roztoku pod názvem: MMS-2000 pro rakoviny ve 4. stadiu a jiná onemocnění  bezprostředně ohrožující život. Říkám společně proto, že můj léčitel se každý den zajímal o průběh léčby, motivoval mne a posilovat moji rozhodnost a vytrvalost v tomto úsilí. A mnohokrát  jsem jeho podporu věru potřeboval.

Kůra není totiž nijak jednoduchá . V průběhu dne jsem  v hodinových intervalech užíval 5 – 6 kapek MMS1 ( chloritan sodný ), aktivovaných 5 kapkami  10 % kyseliny citronové  na každou kapku MMS1. Mezi tím jsem ještě každé 2 hodiny bral 1 kapsli MMS 2 ( chlornan vápenatý). Vedle toho že oba přípravky opravdu nejsou žádnou delikatesou musíte také  najít hranici toho, jaké dávky váš organismus snese. I když se uvádí, že je možné jít až na 8 nebo i 10 kapek já jsem se na ně nikdy nedostal. Jakmile totiž  pocítíte počínající nevolnost nebo nutkání na zvracení, musíte dávky snížit nebo úplně vysadit, dokud tento stav  nepomine. Pak je ale nutné ihned v kůře pokračovat. Já jsem musel někdy dávky 6 kapek snižovat kolem čtvrté odpoledne a kůru jsem obvykle končil v šest hodin večer. Během kůry není možné opustit byt, protože potřebujete mít neustále na dosah WC. Ale po sedmé večer jsem byl již vždy zcela fit a s manželkou jsme pravidelně vyráželi na procházku. Další pozitivum kůry je, že poměrně rychle shodíte přebytečná kila, m.j. i díky poměrně přísné dietě.

Když jsem byl v polovině této kůry, prováděl urolog pravidelný 3 měsíční odběr krve na test PSA, který ukázal jeho jen nepatrné snížení. Po mém sdělení že provádím třítýdenní kůru k očistě těla od patogenů  a že navrhovanou hormonální léčbu jsem ochoten zahájit až po jejím ukončení, s tímto mým požadavkem souhlasil. Opakované testování PSA po ukončení kůry za 11 dnů však již potvrdilo snížení hodnoty PSA na 77. Tedy za 11 dnů o 10 jednotek. Podle vyjádření urologa to však bylo  málo a trval na zahájení jím navrhované hormonální léčby a následné radioterapii.

Musím říci, že tento výsledek byl pro mne zklamáním, protože jsem nerealisticky čekal  úplné uzdravení. Znamenal pro mne však i jednoznačné potvrzení toho, že MMS proti nemoci efektivně působí a můj léčitel z něj měl radost. Já jsem ale již neměl sílu v kůře  pokračovat a proto jsme se s léčitelem dohodli, že přejdu na udržovací dávku 12 kapek MMS denně, kterou beru dodnes a kterou bude nutné brát až do konce života.  Dále jsem přistoupil k  zahájení hormonální léčby  2 x denně jednou tabletou Androkuru. Léčitel mne však zapřísahal, ať v žádném případě nepřistupuji na ozařování, které by mi poškodilo imunitní systém, který my naopak posilujeme.

V té době jsem se také dozvěděl, že jeden lékař v ČR léčí úspěšně rakovinu za pomoci  čínských potravinových doplňků. Navštívil jsem jej, on mne informoval že tato léčba je

v 90 % úspěšná a předepsal mi dietu a 9 měsíční léčebnou kůru. K jídlu 3 x denně pouze  hustou zeleninovou polévku a  k tomu řadu přírodních přípravků vycházejících ze staré čínské medicíny . Vysoké dávky čínského vápníku se vstřebatelností 95 %, Kordyceps, Cholikan, Chitosan, Maccu, Kanli a vápník na mozek. Některé na potlačení rakoviny v různých stadiích, ale téměř všechny působící na posílení imunitního systému. K tomu domácí Maxicor. V různých kombinacích jsem je bral 3 x denně a jejich dávky mi lékař podle výsledků PSA  postupně snižoval každé 3 měsíce vždy o  polovinu. Tuto kůru jsem zahájil v polovině července. Podrobnější informaci o těchto čínských potravinových doplňcích lze najít na stránkách jejich dovozce  do ČRwww.tiens.cz. K tomu ještě poznámku – rozhodně nejde o nijak levnou léčbu.

Uplynulo léto a já jsem se počátkem září dostavil k urologovi na další kontrolní odběr krve. PSA se snížilo až na hodnotu 0,80. Výsledkem byl urolog překvapen, ale přesto  trval na zahájení radioterapie. Překvapen jimi byl i lékař, který mi naordinoval čínské přípravky, protože jsem je bral jen asi 60 dní a dosažení prvních  viditelných výsledků při této léčbě  se udává po nejméně 100 dnech. K mému dotazu, zda by  i v tomto případě doporučoval radioterapii mi lékař navrhl, abych se nějak dohodl s urologem na jejím odložen. Poznamenal, že „ doktoři „ dosahovaným výsledkům této léčby obvykle nevěří, ale že já radiotarapii již potřebovat nebudu.

Snížení hodnoty PSA z e 77 na 0,80 prakticky během dvou měsíců je však celkem lehce vysvětlitelné. Intenzivní kůrou MMS očištěný organizmus od všech patogenů  dokázal za pomoci čínských potravinových doplňků sloužících k posílení imunitního systému mimořádně efektivně nemoci čelit.

Tento výsledek přispěl k mému konečnému rozhodnutí radioterapii odmítnout, což jsem učinil  poté, co mne před zahájením simulování radioterapie lékaři odmítli seznámit s výsledky  vyšetření na CT z června a dalšího ze září, které  musely prokazatelně zachycovat vývoj nádoru. Jak jsem si později jinde zjistil, došlo v tomto období k zmenšení nádoru zhruba na jednu třetinu. Poté následovalo přesvědčování v nemocnici, že ozařování je u mne nezbytné, že pokud jej nepodstoupím čeká mne později jeho důsledky a budou mnohem horší. Urolog, kterému jsem měl předat zprávu z nemocnice o odmítnutí radioterapie mne poté odmítl přijmout s tím, že mám termín kontroly po ukončení ozařování a do té doby ode mne nic nepotřebuje. To už jsem byl zcela  přesvědčen o správnosti svého rozhodnutí.

Následující kontrolní odběry krve na test PSA prokazovaly další pokles jeho hodnot. Ke konci roku až na 0,51. Urolog se také uklidnil a výsledek už hodnotil jako výborný. Já jsem však z vyžádané kopie dokumentace zjistil, že od zjištění nemoci došlo k poměrně prudkému zvýšení  ICTP, což je nově používaný marker indikující stupeň degradace kostí rakovinou.  Jeho hodnota se zvýšila z 3,13 na 9,57. Přičemž za normální se považují hodnoty 2,10 – 5,00.

Protože urolog na tuto skutečnost nijak nereagoval, po poradě s léčitelem jsme přistoupili k další formě léčby – odkyselování organizmu a zabezpečování potřebného množství jódu v organizmu.

Odkyselování proto, že rakovina se může rozvíjet pouze v kyselém prostředí . Provádí  se pomocí 5 solí  smíchaných v následujících poměrech:

fosforečnan sodný                   1 díl

uhličitan draselný                     1 díl

uhličitan vápenatý                    10 dílů

hydrogenuhličitan draselný      8 dílů

uhličitan hořečnatý                  5 dílů

Směs se bere 3 x denně vrchovatá čajová lžička,  ale ne od 10 do 14 hod a ne po 22 hod.

Jód se bere ve formě Lugolova roztoku, který je možno si nechat namíchat v lékárně. Bere se nejlépe nalačno 6 -12 kapek. Já jsem toto množství navyšoval postupně a beru jej každé ráno v polévce.

Po doplnění léčby o tyto přípravky došlo k výraznému snížení hodnot ICTP . Počátkem března  jeho hodnota dosahovala 5,51, což se již blíží k normálu.

Dosavadní výsledky této léčby jsou velmi uspokojivé. Bohužel lze jen obtížně prokázat, která její složka má na tom jaký podíl. Nicméně údiv lékařů v nemocnici, že hormonální léčbou prostřednictvím Androkuru se podařilo dosáhnout tak dobrých výsledků, když mému poukazu na další užívané přípravky a formy léčby nepřikládali absolutně žádný význam napovídá tomu, že právě ony mají na dosažených výsledcích rozhodující význam. Na průběhu léčby lze také jednoznačně prokázat synergii efektu absolvované 3 týdenní kůry MMS a 9 měsíční kůry čínských potravinových doplňků, které vedly k výraznému poklesu PSA v krátké době. Odkyselení organizmu pomocí 5 solí a  užívání Lugolova roztoku pak jednoznačně přispělo k normalizaci ICTP a , po přechodném zpomalení poklesu hodnot PSA, k jejich dalšímu výraznému snížení až na současnou hodnotu 0.30.

Po posledním  vyhodnocení dosažených výsledků lékařem již mohu na zkušební dobu 3 měsíců přestat brát čínské potravinové doplňky. Pokračovat však  budu v  udržovací dávce MMS, braní Lugolova roztoku a odkyselování organizmu. Nebudu přerušovat ani hormonální léčbu.

Zdroj: http://www.badatel.sk/kpm/moje-liecenie-rakoviny-prostaty/

Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one