Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Liečba rakoviny z vnútra

RaveDiet - Healing Cancer From Inside Out (léčba rakoviny zevnitř)

Toto je jeden z nejlepších dokumentů poslední doby. Ukazuje jak člověk sám může porazit rakovinu a vymanit se z farmaceutického businessu. Doufám, že pomůže mnoha lidem procitnout a vzít svúj osud do vlastních rukou.
Druhá část série RaveDiet je přímo zaměřena na správnou výživu, je však pouze anglicky a bez titulků, tak vás tímto všechny kdož jsou schopni a ochotni udělat k tomuto druhému filmu titulky ať to udělají pro ty co neumí anglicky, mnoho díků všem.

 

RaveDiet - Eating a neb co skrývá dobrá strava

Film navazuje na Healing Cancer From Inside Out, a je téměř nezbytnou součástí k předchozímu filmu, aby se člověk měl podle čeho naučit se správně jíst a opravdu si život prodloužil a ne zničil v slepé víře tradic, že toto je určitě dobré protože mi to tak říkají od malička..
 
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one