Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Ian Gawler- Nad rakovinou můžeš zvítězit


Prevence a péče: Autor knihy sa s pomocou svojej ženy Gayle z uzdravil z rakoviny v štádiu, keď mu lekári dávali dva týždne života... V roku 1981 spolu vyvinuli novátorský program pre Skupinu pomoci chorým na rakovinu v Melbourne. Založili Gawlerovu nadáciu, prostredníctvom ktorej riadia ozdravné a preventívne programy v mieste bydliska a na svojich početných cestách organizujú prednášky a semináre o prevencii, kontrole a liečení rakoviny. V neposlednom rade sa venujú aj predmetu svojho mimoriadneho záumu - meditácii.

Program Dr. I. Gawlera viedol u mnohýžch ľudí k neobvyklému spôsobu osobnej tranformácie a k uzdravieniu. Pánovi Gawlerovi bola v roku 1987 udelená Medaila Austrálie ako oceneni jeho služieb pre spoločnosť.
31.10.2010 16:17:00
cykloturistika
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one