Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Kde kúpiť produkty

Stačí si zadať do vyhľadávača názov produktu a môžete si vybrať.

Dobrá stránka je http://rng.nazory.eu/
V Európe sú doplnky na podoru liečby vo všeobecnosti veľmi drahé, a to aj z dôvodu vyšších nákladov pri uvedení na trh. V USA je internetový obchod, ktorý má veľkoobchodné ceny a posiela aj do Európy aj za výhodné poštovné 4 doláre. Pri prvom nákupe môžte mať zľavu 5 dolárov, ak použijete tento kód ZAL259.Podrobnosti nájdete tu: http://rng.nazory.eu/

Ak si vypíšete do vyhľadávača CANCER, tak vám nájde toto http://www.iherb.com/Search?kw=cancer+#p=1&sr=0

Ak si dáte TRYPSÍN CHYMOTRYPSÍN, tak nájde http://www.iherb.com/search?kw=trypsin%20chymotrypsin#p=1&sr=0
Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one