Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Javorový sirup s jedlou sódou.

Ještě chci žít (Věra, 14. 09. 2010 12:50)

Na podzim roku 2008 jsem se zapojila do diskuse na tomto webu. Hledala jsem nejen spřízněné duše potýkající se s podobnou nemocí, ale i zkušenosti s alternativními metodami. Nejvíce mne zaujala metoda léčení "Javorovým sirupem a sodou", kterou jsem sama s úspěchem vyzkoušela a o níž mi i několik lidí napsalo. Rekonvalescenci a hojení spálenin jsem si již ordinovala sama. To, že na tento web dnes píšu, dokazuje, že stále žiju. A nejen to, jsem zdravá a cítím se lépe než dříve. Protože mi diskuse na tomto webu moc pomohla, chci nyní pomoci hledajícím jako jsem byla já před dvěma lety pochopit nemoc a získat sílu poprat se s ní. Své zkušenosti jsem sepsala do brožury "Ještě chci žít", kterou jsem vydala vlastním nákladem. Popisuji tam nejen možné příčiny a souvislosti, které jsem se od lékaře nedověděla, ale i možnosti léčby. Vše, o čem tam píšu jsem sama vyzkoušela a informace mám podložené z různých zdrojů, které v ní rovněž uvádím. Nejsem zdravotník, proto pokud uznáte za vhodné, konzultujte mé rady s lékařem. Máte-li zájem, napište mi na mail zdrava.kava.caj@gmail.com a já Vám ji na dobírku zašlu. Cena 89Kč + poštovné 50Kč

zdroj: http://www.lecba-rakoviny.estranky.cz/stranka/diskuze-komentare

Léčba rakoviny jakéhokoliv druhu (Lubomír, 09. 06. 2009 10:38)

Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou

Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Vypadá to, že ano.
Zdá se to jednoduché, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza...Důležité však je, že po dobu léčby až do naprostého vyléčení, nesmí pacient jíst nic sladkého, ani ovoce a také by se měl vyvarovat jakéhokoliv masa a masných výrobků.
(Bližší informace a návod včetně poměru najdete všichni na netu, když si dáte do vyhledávače – javorový sirup se sodou. Myslím, že vyzkoušet by to měl každý, protože když to nepomůže, tak to neublíží. Ale ono to určitě pomůže – uvidíte. )

Poznámka Kampane:

Metóda uvedená v tomto prebratom článku znie na prvý pohľad až príliš jednoducho a dobre, preto k nej zatiaľ treba pristupovať s miernou rezervou. Každopádne, nielen v bežnom živote, ale dokonca aj vo vede platí, že pokiaľ pre niečo existuje viacero rôznych zdôvodnení, potom pravdivé zväčša býva to najjednoduchšie.

Radi uvítame Vaše prípadné osobné skúsenosti s touto metódou a ak sa budete chcieť o ne podeliť aj s ostatnými čitateľmi, tak potom ich môžme neskôr aj opublikovať.

Aktualizácia:

Po snahe overiť uvedené fakty z ďalších nezávislých zdrojov sa Kampaň rozhodla zatiaľ túto metóduneodporúčať. Na stránke www.cancertutor.com, kde sa jej podrobnejšie venujú, bolo poukázané na fakt, že chemicky nie je možné udržať väzbu medzi cukrom v javorovom sirupe a hydrogenuhličitanom sodným. Okrem toho sa ten pri prechode kyslým prostredím žalúdka takmer úplne neutralizuje. Na základe týchto nových poznatkov odporúčame k spomínanej metóde pristupovať s určitou skepsou. V rámci dodržania úplnej informovanosti tento článok zatiaľ zo stránky nesťahujeme, aby ľudia, ktorí si ho prečítali ešte pred aktualizáciou, boli schopní sa dostať k týmto doplňujúcim informáciám.

Ja by som k tomu poznamenal, že nevidím dôvod, prečo by sa mala udržať chemická väzba, a ak je dostatok sódy, tak žaludočná kyselina neutralizuje len časť. Takže na miesto určenia sa dokáže dostať aj cukor aj sóda. Názor administrátora.

Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one