Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Dr.Matthias Rath

Rakovina - koniec jednej choroby ľudstva

Dr. Matthias Rath objavil hlavný mechanizmus na kontrolu rakoviny pomocou špecifických mikrovýživných látok. Tým sa však automaticky stal terčom útokov loby farmakartelu, pretože jeho terapiu a účinné látky si farmakartel nemôže patentovať.

Táto prednáška, ktorá odznela na jeseň v roku 2011 v Berlíne, môže otriasť vašim náhľadom na „dobrý“ farmaceutický priemysel ktorý akože neúnavne hľadá prostriedky na liečbu chorôb. Do istej miery áno, ale iba ak sa tieto prostriedky dajú patentovať. Iba ak na tom môžu zarobiť. A ak niekto príde na to, že nejaká prírodná látka, napríklad vitamín C, dokáže obaliť nádor, aby nemetastázoval, nuž, robia všetko preto, aby ste sa tieto informácie nedozvedeli, a keď už, aby ich autora zosmiešnili a jeho prácu bagatelizovali. Prečo? Lebo na takom lieku sa nemôžu napakovať.

Skúšali Dr. Ratha umlčať právnikmi. To sa im však za 19 rokov nepodarilo. Prečo? Lebo má pravdu! Množstvo vedeckých publikácií, vrátane klinických skúšok, potvrdzuje účinnosť bunkových vitálnych látok skúmaných výskumným ústavom Dr. Ratha v boji proti rakovine. Skoro všetky veľké výskumné ústavy a univerzity v súčasnosti uskutočňujú príslušné klinické štúdie s prírodnými mikrovýživnými látkami.

Ak si nájdite na túto prednášku čas asi 2 hodiny, pochopíte to, s čím si farma-doktori dodnes nevedia rady – kľúčový mechanizmus šírenia rakoviny – a ako zabrániť metastázovaniu.

V druhej časti prednášky sa dozviete desivé pozadie chemoterapeutík. Hovoria vám niečo bojové chemické látky ako yperit? Viete že nacistickí bossovia pripravili model súčasnej EÚ? A že po 2. svetovej vojne si IG Farben rozobrali chamtivé židovské klany Rockerfellerovcov a Rothschildovcov? Potom niet sa čo diviť, že farmaceutické firmy sa chovajú tak bezohľadne a nečestne, ako sa chovajú.

Epocha otravy a ničenia buniek chemoterapiou a ožarovaním sa však chýli ku koncu. Prichádza nová epocha zdolávania rakoviny: Začala sa epocha regulácie buniek – medicínsky prelom, ktorý raz a navždy ukončí tragédiu epidémie rakoviny.

Až nabudúce stretnete na ulici študentov s kasičkou vyberajúcich peniaze na „detskú onkológiu“, alebo mediálne známe osobnosti zneužité na tento účel, aby sa už „konečne našiel liek na tú hroznú chorobu“, rôzne žlté kvetinky a iné iniciatívy, skúste im vysvetliť, že mechanizmus šírenia choroby v tele už je známy a chemoterapia pacienta skôr zabije, ako mu pomôže. A ak vás budú napríklad silou mocou presviedčať o význame preventívnych mamografických prehliadok na včasné odhalenie rakoviny prsníka pomocou žiarenia, ktoré je údajne teraz „úplne bezpečné“, nuž, pošlite ich radšej “niekam”. Pretože týmto žiarením si rakovinu prsníka s najväčšou pravdepodobnosťou iba privodíte. Celé je to o peniazoch.

Chcú nám iba dobre…

Zdroj videa: dr-rath-foundation.org

Preklad a titulky ďurino, júl 2012.

Kniha Dr. Ratha a Dr. Alexandry Niedzwiecki Rakovina – koniec jednej choroby ľudstva (nemecky)

Kniha Nacistické korene bruselskej EÚ je k dispozícii v češtine.

Súvisiace preklady na tomto blogu:

Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady

Skryté riziká liečby rakoviny

Upozornenie:  Na tejto stránke nie sú žiadne liečebné návody. Ak máte akékoľvek medicínske problémy, obráťte sa s dôverou na svojho lekára, ktorý vám ochotne pomôže.

http://www.auria.sk/blog/rakovina-koniec-jednej-choroby-ludstva

Cancertutor.com o Rathovej metóde: http://www.cancertutor.com/Cancer/Rath.html

Dr. Rath a veda: http://www.drrathresearch.org/clinical-studies/diabetes.html

Kniha http://www.victory-over-cancer.org/book/index.html

Stránka Dr. Matthiasa Ratha  http://www.dr-rath.com/index_sk.html

Wikipedia o Rathovi http://en.wikipedia.org/wiki/Matthias_Rath

Guardian napísaRathovi    http://www.guardian.co.uk/world/2008/sep/12/matthiasrath.aids1?intcmp=239

Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one