Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Brandon Bays

Psychológ a doktor medicíny Dieter Klinghardt raz povedal:
"Ak niektoré ochorenie vyzerá telesne, ako napríklad rakovina, príčiny tohto ochorenia sú skoro vždy emocionálne, alebo psychické."
Mňa napadlo: Majte sa radi a doprajete tak svojim bunkám slasť :-) Môžete cítiť slasť z rakovinových buniek? Nie :) Slasť ich premení na zdravé :-) Ak sa máte radi, hýčkate svoje bunky, tie sa prejavia slasťou. Ak sa nemáte radi, poškodzujete svoje bunky a rútite sa do záhuby :-( Čo keď to takto naozaj funguje? 
V tomto duchu slávila úspech spisovateľka Brandon Bays, ktorá sa s vami o spôsob liečby podelí: http://www.brandonbays.sk/

Kniha v pdf http://www.brandonbays.sk/files/bonus/Cesta-k-uzdraveniu.pdf
Úryvky z kníh http://www.brandonbays.sk/bonus
-

-
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one