Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Artemisinin

 

Artemisinin a železo.


V prítomnosti železa sa Artemisinin stáva toxický pre niektoré bunky podľa niektorých štúdií. Rakovina prsníka, rovnako ako mnohé druhy rakoviny, má veľmi vysoké hladiny železa. Ako je uvedené v novembrovom 2001 vydaní "Life Sciences", Dr NP Singh zistil, že táto vysoká úroveň železa môže dovoliť Artemisininu selektívne zabíjať ľudské bunky rakoviny prsníka, ale nie normálne bunky. V októbri 2009 uvedené štúdie "protinádorové výskumy", pod vedením Dr H Lai, uvádzajú  od železa závislý toxický účinok Artemisininu, ktorý bol pozorovaný pri výskume rakoviny prsníka zahŕňajúcich laboratórne potkany.Read more: http://www.livestrong.com/article/498444-artemisinin-breast-cancer/#ixzz29JNUq4D5


nákup
Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one