Nekonvenčné metódy proti rakovine na jednej webke.
Topiaci sa stebla chytá. Máloktoré steblo je tak silné, aby zachránilo topiaceho. 10 stebiel zachytených naraz dáva väčšiu šancu na záchranu. Nezaručujem, že vám niečo z tejto webky pomôže poraziť rakovinu!

Ďaľšie videá

Charlie Rice ochorel na rakovinu prostaty http://www.youtube.com/watch?v=Ti7P53Aqm5g . Konvenčná medicína mu nedávala nádej na uzdravenie a tak ho jeho manželka naviedla na makrobiotickú dietu. Tá ho úplne nevyliečila z rakoviny a tak  pokračovali ďalej v hľadaní uzdravenia až natrafili na dr. Isaaca Eliaza http://www.dreliaz.org/meet-dr-eliaz , ktorý mu našiel v tele desaťnásobok  tolerovaného množstva  olova a tak ho detoxikoval. Potom upravil hormonálny stav a Charlie Rice funguje bez rakoviny.
This is the story of Valerie Mason, an innocent youth, who was diagnosed with cancer. When conventional medicine couldn't help Valerie, her parents turned to alternatives and sacrificed everything to save her life.

Valéria mala metastázovaný sarkóm s kosti do pľúc. Dr. James Forsythe http://www.drforsythe.com/  jej naordinoval Poly MVA http://www.polymva.com na zvýšenie energie v rakovinových bunkách. Rakovinové bunky nemajú radi veľa energie ...... O mesiac sa Valérii rakovina stratila.
Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie."
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth", Credence Publications, 2000)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one